Kategorie

 

Warunki wymiany towaruAby wymienić towar na inny rozmiar lub model odeślij go na adres sklepu:
Matterhorn Sp. z o.o.
41-400 Myslowice
ul. Karola Miarki 25
Polska

wraz z załączoną specyfikacją i/lub paragonem w orginalnym opakowaniu i z nienaruszonymi metkami, bez śladów używania.
 Sklep zwróci na Twoje konto w IntymnaFantazja.pl kwotę odpowiadającą wartości odesłanych towarów, bez kosztów transportu. W międzyczasie, lub po infomacji o otrzymaniu przez nas Twojej przesyłki, złóż nowe zamówienie na produkty, które Cię interesują. 

- Jeżeli w nowym zamówieniu wybierzesz płatność z góry, zamówienie zostanie wysłane kiedy otrzymamy Twój zwrot oraz kwotę za wysyłkę. Pamiętaj o dopłacie za koszt nadania wymienianego towaru.

 - Jeżeli wybierzesz płatność przy odbiorze wyślemy je, nie czekając na zwracany towar. UWAGA! Kwota pobrania nie będzie uwzględniała Twojego zwrotu. Pieniądze za odesłany towar zaksięgujemy na Twoim koncie w sklepie IntymnaFantazja.pl w momencie otrzymania Twojego zwrotu- będziesz mógł/mogła przeznaczyć je na kolejne zamówienie lub zażądać ich zwrotu na podany numer rachunku. Raporty zwrotów zamykane sa do 7 dni. Aby zażądac zwrotu, zaloguj się na swoje konto w naszym sklepie i skorzystaj z opcji 'Zwrot nadpłaty'. 

Uwaga!!! Jeżeli wymieniasz artykuły objete upustem, zniżką lub czasową promocją, nie zostana one objęte tą sama promocją, upustem czy zniżką w nowym zamówieniu jeżeli jej czas dobiegł końca.

Każda wymiana i reklamacja traktowana jest jako zwrot zamówienia i zależnie od przyczyny zwrotu zostaną zwrócone środki na Twoje konto w sklepie same artykuły lub z kosztem wysyłki (poniesionym w obie strony) w przypadku reklamacji wadliwych albo niezgodnych z zamówieniem artykułów.
Warunki zwrotu towaru

 Na zwrot towaru bez podania przyczyny masz czas do 10 dni od daty odbioru paczki. Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym i bez śladów używania w oryginalnym opakowaniu i z nienaruszonymi metkami wraz z dowodem zakupu lub jego kserokopią. Pieniądze za zwracany towar zaksięgujemy na Twoim koncie w sklepie IntymnaFantazja.pl - możesz je przeznaczyć na kolejne zamówienia lub zażądać ich zwrotu na podany numer rachunku. Raporty zwrotów zamykane sa do 7 dni. Aby zażądac zwrotu, zaloguj się na swoje konto w naszym sklepie i skorzystaj z opcji 'Zwrot nadpłaty'. 

Prosimy odsyłać towar dobrze zapakowany (sztywne pudełko). Towar zniszczony podczas transportu z powodu złego opakowania nie będzie przyjmowany.

Do odpowiedzialności sprzedawcy za wady towaru oraz uprawnień konsumenta z tego tytułu stosuje się ustawę z dnia 27 lipiec 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (dz.u. nr 141 poz.1176 ze zmianami) W przypadku niezgodności towaru z umową reklamację należy zgłosić na adres podany na stronie internetowej.

 

 

 Jak zapłacić za zamówienie

 Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio po jego złożeniu lub w późniejszym czasie logując się na swoje konto w IntymnaFantazja.pl.
Dostępne formy płatności to przelew bankowy, przelew elektroniczny lub karta kredytowa.
Jeżeli wybrana została płatność przy odbiorze przygotuj gotówkę dla kuriera lub listonosza.Czy moja wpłata już doszła?

W momencie zaksięgowania wpłaty przez obsługę sklepu zostanie wysłany do Ciebie email. Możesz również sprawdzić, czy Twoje zamówienie jest opłacone w panelu klienta.

 

Na jakie konto dokonać wpłaty przy przelewie bankowym?

 Dane konta otrzymałeś/aś w mailu potwierdzającym zamówienie (jeżeli została wybrana płatność z góry na konto). Jeżeli email nie dotarł na twoją skrzynkę proszę wpłacić pieniądze (z ew. kosztami wysyłki) na konto: 

63 2490 0005 0000 4600 3284 8827

Tytułem: Twoje imię i nazwisko/nr zamówienia.

Dane odbiorcy:
"Matterhorn" Sp. z o.o.
41-400 Myslowice, ul.Laryska 104H